Stockholms Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Resultat Distriktsmästerskap Mixed

Tillbaka


 

Namn

Klubb

Totalt
1.  Nicole Layrisse AIK BK 2786
  Alvin Kvarnström AIK BK  
2.  Emma Forss B-K Eva 2690
  Victor Forss Matteus-Pojkarna BK  
3.  Robert Myrén BK Ax 2666
  Annika Grönvall Playbowl Club Åkeshov  
4.  Helene Fischbach BK Prime Sthlm 2619
  Andreas Holm BK Ax  
5.  Tomas Lind BK Ax 2612
  Katrin Fahlström Hammarby IF BF  
6.  Gustavo Layrisse Montiel Sundbybergs IK 2609
  Stefanie Layrisse Sundbybergs IK  
7.  Robert Collin Team Sollentuna 2581
  Mia Collin BK Prime Sthlm  
8.  Nathalie Asklund AIK BK 2571
  Martin Persson AIK BK  
9.  Emelie Neidenmark B-K Eva 2566
  Alex Joki Stureby BK  
10.  Maria Lindius AIK BK 2565
  Wilmer Kvarnström AIK BK  
11.  Malou Eng AIK BK 2562
  Elliot Crosby AIK BK  
12.  Annika Kilander BK Prime Sthlm 2549
  Mikael Gibbemark DN-Expressens IF  
13.  Henrik Hedlycke BK Rudbeck 2542
  Johanna Granholm BK Rudbeck  
14.  Irene Gauffin DN-Expressens IF 2530
  Stefan Blomquist Täby BwK  
15.  Szczepan Drapsa BK Ax 2510
  Liva Vaivade Team Sollentuna  
16.  Jerry Ekman-Wogel Stureby BK 2468
  Tilde Eliasson B-K Eva  
17.  Lovisa Nylund Sigma BK 2458
  Christian Forsebrink Sigma BK  
18.  Monica Söderlund BK Prime Sthlm 2456
  Mikael Collinge Vendelsö BK  
19.  Kamilla Christensen Sundbybergs IK 2455
  Tobias Karlsson BK Ax  
20.  Mikail Andersson Sundbybergs IK 2439
  Annelie Kanold Sundbybergs IK  
21.  Robert Jansson Team Edsbacka BC 2433
  Sabina Tetri Team Edsbacka BC  
22.  Rickard Thelander Sundbybergs IK 2429
  Pernilla Arvidsson Sundbybergs IK  
23.  Anetthe Hallberg Åkeshovs BK 2393
  Tobias Hallberg Åkeshovs BK  
24.  Lena Hedö Team Sollentuna 2383
  Jörgen Samuelsson Team Edsbacka BC  
25.  Anton Gehlin Matteus-Pojkarna BK 2382
  Regina Siverling AIK BK  
26.  Niklas Ek Stureby BK 2367
  Cecilia Solén B-K Eva  
27.  Dimitris Savvakis BK Raa 2360
  Denise Egevall B-K Eva  
28.  Jenny Hjerne BK Runan 2339
  Jan-Olof Jansson BK Rudbeck  
29.  Caroline Källman Värtans IK 2288
  Stefan Tingvall Fredrikshof IF BK  
30.  Sanna Tetri Team Edsbacka BC 2284
  Erik Mattsson Team Edsbacka BC  
31.  Kenny Bengtsson Sigma BK 2283
  Annelie Tibblin Sigma BK  
32.  Jörgen Lindman Hellas BK 2262
  Annica Fischer Hellas BK  
33.  Eva Nyholm Jönsson Kings Pin BK 2250
  Per Nyholm Jönsson Kings Pin BK  
34.  Åsa Myrén BK Prime Sthlm 2240
  Oskar Myrén BK Ax  
35.  Mikael Olsson Värtans IK 2239
  Elin Granström BK Prime Sthlm  
36.  Roger Tocklin United BC 2204
  Catrin Tocklin United BC  
37.  Stefan Persson Hellas BK 2196
  Rose-Marie Lönnqvist Hellas BK  
38.  Marie Louise Alm BK Prime Sthlm 2195
  Kyriakos Dimitriadis BK Prime Sthlm  
39.  Åke Adelstrand BK Amiki 2194
  Agneta Adelstrand BK Amiki  
40.  Jonas Emretzon S:t Eriks Bowlingförening 2193
  Elin Ek B-K Eva  
41.  Ann-Charlotte Holm BK Prime Sthlm 2163
  Roger Holm Fredrikshof IF BK  
42.  Lena Modh BK Raa 2151
  Thomas Westman BK Raa  
43.  Åsa Nylund Sigma BK 2127
  Jonas Laestander Sigma BK  
44.  Göran Skog BK Raa 2101
  Gunilla Lindsjö BK Raa  
45.  Hans Modh BK Raa 2092
  Cecilia Modh BK Raa  
46.  Per-Erik Freij Sundbybergs IK 2074
  Agneta Thor BK Amiki  
47.  Kristina Brandqvist NBC Gullmarsplan BC 2065
  Niclas Johansson NBC Gullmarsplan BC  
48.  Christoffer Bejedal AIK BK 2059
  Carolina Bejedal AIK BK  
49.  Annica Nymark B-K Eva 2048
  Jouko Engroos AIK BK  
50.  Leif Törnestam Stureby BK 2041
  Margita Andersson Team Sollentuna  
51.  Linnea Isberg Cranser Sundbybergs IK 2039
  Adam Andersson Sundbybergs IK  
52.  Mona Ljungfeldt BK Raa 2018
  Lukas Sundberg BK Raa  
53.  Kent Sundin Sigma BK 2015
  Linda Sundin Team Sollentuna  
54.  Rose-Marie Malmros Team Sollentuna 2008
  Mats Pålsson Team Sollentuna  
55.  Bernt Bengtsson BK Rudbeck 1993
  Kerstin Bengtsson BK Rudbeck  
56.  Lillan K Nedermo Team Sollentuna 1952
  Joakim Karlsson BK Trol  
57.  Michael Burman BK Rudbeck 1950
  Gunilla Andersson BK Rudbeck  
58.  Hanna Hillman BK Prime Sthlm 1921
  Karl-Mikael Ekbäck NBC Gullmarsplan BC  
59.  Roxana Layrisse Sundbybergs IK 1912
  Manuel Layrisse Sundbybergs IK  
60.  Andriani Markaki Vendelsö BK 1870
  Alin Shabe Isho Vendelsö BK  
61.  Kjell Jinneby AIK BK 1815
  Johanna Jinneby AIK BK  
62.  Bo Lindius AIK BK 1800
  Jenny Lindius AIK BK  
63.  Anita Lundell Matteus-Pojkarna BK 1745
  Adam Selin Matteus-Pojkarna BK  
64.  Pontus Holmberg AIK BK 1635
  Anna Wåhlander AIK BK  
65.  Jan Ahlén Team Sollentuna 1488
  Ulrika Ahlén Team Sollentuna